Autorka

Jeżeli tu jesteś, to znaczy, że postanowiłeś dowiedzieć się kim jest ta popieprzona osóbka, która publikuje tu wpisy. A więc, to ja. Ana Potter, młoda dziewczyna.
Właściwie to nie lubię pisać o sobie, ale z drugiej strony chcę, żebyście poznali mnie trochę lepiej.
Jestem zwariowaną, lekko psychiczną fanką Harry'ego Pottera. I to od dłuższego czasu, chociaż pierwsza faza całkowitego zaćmienia umysłu minęła i teraz podchodzę do całego fandomu trochę chłodniej. Nadal jednak można mnie przyłapać na totalnym haju potterowym, gdzie siedzę zalana łzami i śmieję się do ściany oglądając wzruszające filmiki. Dzięki Salazarowi nie musicie tego oglądać.
Wedlug quziów należę do Gryffindooru, ale sama czuję się niemal stuprocentową Ślizgonką. Niektórzy uważają mnie za Krukona, ale nie sądzę by moje chwilowe przebłyski inteligencji pasowały do tego domu.
Staram się być realistką, jednak zdecydowanie skłaniam się w stronę pesymistki. Nienawidzę ludzi wtrącających się we wszytko i wiecznie wpierdzielających się wszędzie z uśmiechem. Raczej wybieram samotność i nigdy mi ona nie przeszkadza, choć lubię czasem spędzić czas ze znajomymi.
Seriale to moje hobby i wcale się tego nie wstydzę. Moim ukochanym i sentymentalnym serialem jest Supernatural, z którym nigdy się nie rozstanę.
Gust muzyczny mam zdecydowanie dziwny, bo słucham i rocka i popu i czegoś na kształt muzyki relaksacyjnej. Uwielbiam soundtracki z takich filmów jak Harry Potter, Iron Man, Transformers, Władca Pierścieni. Pałam miłością do AC/DC, Linkin Park, Imagine Dragons, Hurts, One Republic.
To, co ty musisz wiedzieć - nie lubię przesadnej słodkości. Krytyka nie jest tym co lubię, bo kto lubi, ale zdecydowanie wolę ją od przesadnej słodyczy. Więc jeśli umieszczasz jakiś komentarz, zrób to szczerze, nie słodź i powiedz szczerze, co myślisz. Prawdopodobnie i tak będę z tobą dyskutować i bronić swojego dziecka, ale przynajmniej będę miała szczerą opinię.
Mimo tego, jestem zawsze chętna do rozmowy i zapraszam do kontaktu przez gmail, Twittera albo aska. Przygotuj się jednak, mogę być wredna i rzucać sarkazmem na prawo i lewo :)

Wiek: Umysłowe niemowlę ze skłonnością to bycia sześćdziesięcioletnią kobietą i zarazem typową trzynastką.
Znak zodiaku: Skorpion
Ulubione jedzenie: Pizza, płatki i borówki amerykańskie
Ulubiony film: Szybcy i Wściekli, Iron Man, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Władca Pierścieni, Zielona Mila
Ulubiony serial: Supernatural
Ulubiona książka: Za dużo by wymieniać
Ulubiony bohater HP: Severus Snape
Ulubieni bohaterowie: Dean Winchester (SPN), Sam Winchester (SPN), Crolwey (SPN), Merlin (Przygody Merlina), Harry Potter, Hermiona Granger, Derek Hale (Teen Wolf), Thor (Marvel), Iron Man (Marvel), Katniss Everdeen (Igrzyska Śmierci), Aragorn (Władca Pierścieni), Frodo (Władca Pierścieni), Will (Zwiadowcy), Halt (Zwiadowcy)
Ulubiona piosenka:
Linkin Park - Castle Of Glass, Numb, Skin To Bone
Hurts - Iluminated  
AC/DC - Back in Black, Highway To Hell  
X Ambassaros - Unsteady  
Kansas - Carry of Wayward Son
Imagine Dragons - Dream, Gold, Bleeding Out, Ready Aim Fire
Ed Sheeran - Perfect, I See Fire, Castle On The Hill


Kontakt:
Gmail: anarockpotter@gmail.com
Ask
Wattpad

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

SPAM USUWAM!!! Jeśli chcesz się zareklamować zrób to w odpowiednim miejscu. Wystarczy przeczytać Regulamin :)

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis