Podstawowa wiedza

Fan Fiction to - jak sama nazwa wskazuje - fikcja fanowska. Możesz się więc spodziewać odstępstw od kanonu i kompletnych nagięć w logice. Akcja pierwszego tomu rozpoczyna się krótko po wydarzeniach opisanych w "Harry Potter i Zakon Feniksa" autorstwa J.K.Rowling. 
Postacie OC, które wprowadzą są wytworem mojej wyobraźni i nie są wzorowane na żadnej postaci kanonicznej. Wydarzenia z pierwszego tomu mogą pokrywać się z fabułą szóstego tomu serii Harry Potter: "Harry Potter i Książę Półkrwi".
FF jest moją alternatywną wizją szóstego tomu. Występują w nim postacie zarówno kanoniczne, jak i zupełnie nowe. Przekleństw nie cenzuruję, mogą pojawiać się brutalniejsze sceny.
Nie spodziewajcie się dużej ilości slashów i parringów kanonicznych. 

Prolog+około 60 rozdziałów+miniaturki

Wojna wisi w powietrzu. Harry Potter nie może liczyć na spokojne wakacje. W jego domu niespodziewanie zjawia się dawna przyjaciółka. W obliczu zagrożenia chłopak decyduje się na zaskakujący krok. Młody czarodziej oprócz walki ze Śmierciożercami, Voldemortem i prawem musi zmierzyć się z własnymi demonami. Czy towarzystwo nie do końca normalnych nastoletnich żołnierzy mu w tym pomoże, czy wręcz przeciwnie, jeszcze pogorszy sytuację? 


Zmiany, o których musisz wiedzieć:
1. Harry miał przyjaciółkę przed Hogwartem, o której jednak nie lubi wspominać i o której jego przyjaciele nie wiedzą.
2. Draco Malofy nie otrzymał polecenia zamordowania Albusa Dumbledore'a


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

SPAM USUWAM!!! Jeśli chcesz się zareklamować zrób to w odpowiednim miejscu. Wystarczy przeczytać Regulamin :)