Świstokliki

To spis moich ulubionych FF, jakie kiedykolwiek przeczytałam. Znajdziesz tutaj również tematykę odbiegającą od samego HP.

Harry Potter

Zakończone
Harry Potter i Siła Życia 
Harry Potter i Drugie Oblicze 
Harry Potter i Bitwa Myśli 
Harry Potter i Umowa Przymierza
Ginger Golden Girls 
Szach Mat! czyli HGSS Bez Cukru 
Ulubieniec Losu 
Misja: Ginny
To oznacza wojnę
Armia Dumbledore'a/Kryształ Dusz
Z prądem
Echo Naszych Słów

Aktualizowane
Harry Potter i Moment Zwrotny 
Powrót Huncwotów
Rodzeństwo Potterów
Nie Będę Wybrańcem
Ulubienica Śmierci

Niedokończone 
Gracz Przeszłości (prequel Ulubieńca Losu)
Być Huncwotem


Supernatural 
Federalne biuro aniołów 
Nie wszystko stracone 
Ten który uratował cię od wiecznego potępienia
Blackout
Time Travel Trepidation 

6 komentarzy:

 1. Hej!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

  Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!

  Dziś nie przychodzę z opinią, ale z reklamą :D Zaszaleję, a co mi tam :D Chciałbym cię zaprosić na mojego bloga

  http://rodzenstwopotter.blogspot.com/

  Piąty rok nauki w Hogwarcie. Młody Harry dowiaduje się nowych rzeczy o sobie i swoim przeznaczeniu. Jednak prawdziwym szokiem będzie dla niego wieść, że nie jest jedynym żyjącym przedstawicielem rodu Potterów. Gdzieś w szerokim świecie żyje Cassandra jego siostra, której największą słabością jest to, że zbyt łatwo ufa nowo poznanym ludziom oraz Connor człowiek, który ma niecodzienne poglądy odnośnie świata i wojny. Czy rodzeństwo będzie umiało znaleźć wspólny język? Czy cokolwiek będzie w stanie ich ze sobą skłócić? A może nie każdy przedstawiciel rodu Potterów musi stać po stronie Dobra? No i najważniejsze co planuje Voldemort?

  Skoro już tu jestem, to mam pytanie. Piszę je tutaj, bo szczerze mówiąc nie chce mi się tworzyć kolejnego komentarza :D Tak wiem, leniwy jestem :P Czy te dodatki, to będzie coś w stylu miniaturek, czy coś całkowicie innego? Bo nie wiem, na co się nastawiać xd

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście zajrzę, kiedy tylko znajdę wolny czas :)

   Dodatki nie będą miniaturki, te mają osobną zakładkę. To mogą być różnego rodzaju autorskie filmiki, opisy, ciekawostki, grafiki.

   Usuń
  2. *Dodatki nie będą miniaturkami

   Wybacz, telefon odmawia posłuszeństwa.


   Usuń
 3. akademia-chrumkow.blogspot.com
  Polski świat czarodziejski nie należy do zaawansowanych, żeby nie powiedzieć, że jest iście malutki. Malutki, nie oznacza jednak, że nieznany. Oj, nie. Akademia Chrumków na Świniarszczyźnie cieszy się ogromną sławą. Jednakże... niekoniecznie jest to dobra sława. Od wielu dziesiątek lat, słowa: "Państwa dziecko jest czarodziejem!" brzmi dla polskich charłaków jak wyrok. Biedni, pozbawieni magicznych zdolności członkowie polskiej czarospołeczności zalewają się łzami na samą myśl o posłaniu swojego dziecka do Chrumkowa... Czemuż to? Zaczynając od znajdującej sie na niebezpiecznym, bagnistym terenie zabitej dechami szkoły, przez kadrę nauczycielską, regularnie gonioną przez zabobonnych wieśniaków z widłami po całej, pięknej Świniarszczyźnie, po pędzących w katakumbach i ukrytych bunkrach bimber uczniów najstarszych klas, Chrumków nie jest najbezpieczniejszym miejscem dla buzującego hormonami nastolatka. A jednak, wynik jest wynikiem, test testem, jeśli twoje dziecko zostanie bezlitośnie ostęplowane tłustym, czerwonym napisem CZARODZIEJ, nie masz innego wyjścia, jak go tam wysłać. Możliwe, że gdy już do ciebie wróci, nie będzie tym samym słodkim Piotrusiem, lub grzeczniutką Marysią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Zapraszam Cię na kolejny (27) rozdział! :)

  https://momentzwrotny.blogspot.com/

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

SPAM USUWAM!!! Jeśli chcesz się zareklamować zrób to w odpowiednim miejscu. Wystarczy przeczytać Regulamin :)